Greek Greek

Latest Video
Who's Online

We have 13 guests and no members online

Facebook



Νίκος Παναγοηλιόπουλος

nikolaos.panagoiliopoulos
Promotion Tests

Promotion Test 3rd Group- Απονομές

Thursday, 02 August 2018 17:35
Αφού στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία το Promotion Test του 3ου group…

Promotion Test 3rd Group July 2018

Tuesday, 31 July 2018 17:47
Στις 25 Ιουλίου 2018, διεξήχθησαν εξετάσεις ζωνών για το 3o γκρουπ των αθλητών.

Απονομές Ζωνών - Β' Group Juniors

Tuesday, 03 July 2018 16:14
Την τελευταία μέρα προπόνησης των Juniors αθλητών πραγματοποιήθηκαν και οι απονομές ζωνών στους επιτυχόντες του τμήματος.

Promotion Test Juniors - June 2018

Tuesday, 26 June 2018 17:15
Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθη το Promotion Test για την Β΄ τάξη των Juniors κατόπιν..

Regular KYU Belt & Black Belt Test, Kyokushin kan Greece

Thursday, 21 June 2018 15:39
Την Τετάρτη 25 Ιουλίου 2018, θα πραγματοποιηθούν προαγωγικές εξετάσεις έγχρωμων και…

Regular KYU Belt Promotion Test- June 2018

Friday, 25 May 2018 17:11
Στις 25 Ιουνίου ημέρα Δευτέρα και ώρα 19:00 μ.μ., θα διεξαχθούν…

Promotion Test Kyu Belt - Kyokushin kan Volos

Monday, 30 April 2018 17:15
To Σάββατο 28/4/2018, στο Branch Dojo Αγριάς Βόλου με εκπαιδευτή τον Sensei Καλαντζή Βασίλειο...

Promotion Test Ni-Dan Official Kyokushin kan Μαυρόπουλος Δημήτριος

Monday, 05 February 2018 17:06
Σάββατο βράδυ στις 20/01/2018, ο Μαυρόπουλος Δημήτριος από το Dojo της Καβάλας, με instructor...

Απονομές Ζωνών Δεκέμβριος 2017

Thursday, 21 December 2017 16:47
Στις 20/12/2017 ο Shihan Νικόλαος Παναγοηλιόπουλος, μαζί με τον Sempai Κωνσταντίνο Παναγοηλιόπουλο έκαναν τις απονομές ζωνών.

The Strongest Man Promotion Test Kyokushin kan

Friday, 15 December 2017 17:46
Τον Νοέμβριο του 2017 παρουσία τεχνικής επιτροπής στο Head Offices, ο Αλέξανδρος Γερολυμάτος αποδείχτηκε ένας σκληρός, καλά δουλεμένος αθλητής.

The Super Strong Junior

Friday, 08 December 2017 16:59
Στις προαγωγικές εξετάσεις που διεξήχθησαν τον Νοέμβριο του 2017, ο Νικήτας Χριστοδούλου έφτασε στα όριά του.

Superman Extra Extra Junior

Thursday, 07 December 2017 16:36
Στις προαγωγικές εξετάσεις ζωνών που έγιναν τον Νοέμβριο του 2017 ο Βάϊος Ρωμόσιος, ο μικρότερος αθλήτης που έλαβε μέρος, αποδείχθηκε ο ζωηρότερος και ο καλύτερος…