Greek Greek

Latest Video
Who's Online

We have 12 guests and no members online

Facebook



Νίκος Παναγοηλιόπουλος

nikolaos.panagoiliopoulos
Promotion Tests

Απονομές Black Belt 2rd Dan ( Nidan ) & 4th Dan ( Yondan)

Thursday, 18 July 2019 16:36
Ο Shihan Νικόλαος Παναγοηλιόπουλος τον Ιούνιο του 2019 προχώρησε στις απονομές...

Απονομές Black Belt Sho dan , Ni dan & Kyu Regular Belt

Wednesday, 19 June 2019 16:35
Τον Ιούνιο του 2019 έγινε η απονομή της μαύρης ζώνης με 2ο Dan...

Promotion Test - Απονομές Έγχρωμων Ζωνών Dojo Instructor Kyokushin kan Αγριάς Βόλου

Thursday, 06 June 2019 14:52
Τον Μάιο του 2019 στο dojo kyokushin kan Αγριάς Βόλου έγιναν...

1st Group Juniors Απονομές

Monday, 20 May 2019 15:22
Ο sensei Κωνσταντίνος Παναγοηλιόπουλος τον Μάιο του 2019 απένειμε το πρώτο τμήμα των juniors.

Promotion test International Kyokushin kan kyu belt

Friday, 17 May 2019 16:11
Στις 11 Απριλίου ημέρα Πέμπτη συμμετείχαν περισσότερα από 65 μέλη...

Regular Training and brown belt promotion test Kyokushin kan

Wednesday, 15 May 2019 15:19
Στις 13 Μαΐου του 2019 μετά την καθημερινή προπόνηση....

Απονομή Black Belt 1st Dan Κατάτσης Χρήστος

Friday, 19 April 2019 17:28
Ο Shihan Νικόλαος Παναγοηλιόπουλος στο Headoffice έκανε την πρώτη απονομή black belt 1st dan

Promotion Test 3rd Group- Απονομές

Thursday, 02 August 2018 17:35
Αφού στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία το Promotion Test του 3ου group…

Promotion Test 3rd Group July 2018

Tuesday, 31 July 2018 17:47
Στις 25 Ιουλίου 2018, διεξήχθησαν εξετάσεις ζωνών για το 3o γκρουπ των αθλητών.

Απονομές Ζωνών - Β' Group Juniors

Tuesday, 03 July 2018 16:14
Την τελευταία μέρα προπόνησης των Juniors αθλητών πραγματοποιήθηκαν και οι απονομές ζωνών στους επιτυχόντες του τμήματος.

Promotion Test Juniors - June 2018

Tuesday, 26 June 2018 17:15
Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθη το Promotion Test για την Β΄ τάξη των Juniors κατόπιν..

Regular KYU Belt & Black Belt Test, Kyokushin kan Greece

Thursday, 21 June 2018 15:39
Την Τετάρτη 25 Ιουλίου 2018, θα πραγματοποιηθούν προαγωγικές εξετάσεις έγχρωμων και…