Greek Greek

Latest Video
Who's Online

We have 11 guests and no members online

Facebook



Νίκος Παναγοηλιόπουλος

nikolaos.panagoiliopoulos
International Tournaments

Spanish Championship Kyokushin Kan

Tuesday, 05 November 2019 18:38
Στις 13 Δεκεμβρίου 2019, θα αναχωρήσει μία 10μελής ομάδα για το Ισπανικό Πρωτάθλημα Kyokushin Kan. Την ομάδα θα την συνοδεύσουν ...

Royama's cup 25 March 2019

Tuesday, 14 May 2019 17:18
Το International Kyokushin kan Hellas-Greece...

Kancho Hatsuo Royama @ Shihan Νικόλαος Παναγοηλιόπουλος @ Instructors Kyokuhin kan Hellas – Greece

Friday, 28 December 2018 18:20
Ένα ολοκληρωμένο ταξίδι γευτήκαμε σε μια όμορφη πόλη της Βουλγαρίας...

Kyokushin World Youth Championship 2018

Thursday, 27 December 2018 17:37
Kyokushin World Youth Championship 2018 Άλλο ένα παγκόσμιο πρωτάθλημα...

2019 All Japan Open Tournament Announcement

Wednesday, 28 November 2018 17:58
Αγαπητοί συνάδελφοι του Kyokushin-kan, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για το προσεχές Σεμινάριο All Japan Open Tournament 2019...

Kyokushin kan Hellas - Sensei Karkalis

Friday, 16 November 2018 18:27
O Sensei Καρκάλης Κωνσταντίνος είχε αναλάβει ένα βαρύ φορτίο ώστε να διοργανώσει με τεράστια επιτυχία…

Royama's Cup Kyokushin kan Hellas-Greece

Tuesday, 25 September 2018 16:16
Εκτός από ένα σεμινάριο-σταθμός για την χώρα μας, που διοργανώνουμε στις 22-26 Μαρτίου 2019…

PROVISIONS KWU European and 6th World Youth Championships 2018

Tuesday, 21 August 2018 15:59
Στις 7/12-9/12 2018 η KWU (Kyokushin Word Union), διοργανώνει ένα από τα μεγαλύτερα πανευρωπαϊκά…

Take The First Change - Έναρξη Αγώνων

Wednesday, 09 May 2018 15:52
Ο Shihan Νικόλαος Παναγοηλιόπουλος κάνει την έναρξη του πρωταθλήματος, με επίσημο καλεσμένο…

Take the First Change-Trainers

Monday, 16 April 2018 18:12
Take the First Change- TrainersΣτις 1 Απριλίου 2018, σε ένα κατάμεστο στάδιο από θεατές και αθλητές, διεξήχθη ένα πρωτάθλημα Kyokushin kan Knockdown Conatct Rules.

Take the First Change- National Representatives

Friday, 13 April 2018 16:09
Take the First Change- National Representatives Στις 1 Απριλίου 2018, σε ένα κατάμεστο στάδιο από θεατές και αθλητές, διεξήχθη ένα πρωτάθλημα Kyokushin kan Knockdown Conatct…

TAKE THE FIRST CHANGE

Wednesday, 04 April 2018 18:41
Ξεκίνησε να αναβιώνει ένας θεσμός το «TAKE THE FIRST CHANGE», ο οποίος κύλησε με μεγάλη επιτυχία και με ένα…