Greek Greek

Latest Video
Who's Online

We have 21 guests and no members online

Facebook



Νίκος Παναγοηλιόπουλος

nikolaos.panagoiliopoulos
Greek Seminars

Sensei Konstantinos Panagoiliopoulos, Winter Camp 2020

Monday, 17 February 2020 17:17
Ο Sensei Κωνσταντίνος Παναγοηλιόπουλος, Branch Chief του International Kyokushin Kan, στις 15 Φεβρουαρίου επισκέφθηκε...

Winter Camp 2020 - International Kyokushin Kan Hellas-Greece

Monday, 27 January 2020 18:36
Στις 29 Φεβρουαρίου και 1 Μαρτίου του 2020, το International Kyokushin Kan Hellas - Greece Head Office, διοργανώνει το χειμερινό camp, στo...

Sensei Κωνσταντίνος Παναγοηλιόπουλος Kyokushin Seminars

Friday, 24 May 2019 16:14
Κατόπιν πρόσκλησης του sensei Γιαννάκη Νικόλαου ο οποίος είχε τη δυνατότητα να προσκαλέσει στην Ελλάδα...

Kancho Hatsuo Royama Seminars Hellas & Greece

Friday, 23 November 2018 18:44
Αγαπητοί Senesi & Dear Shihan, Sensei & Instructors Kyokushin kan, Τον Μάρτιο του 2019, θα μας τιμήσει με την παρουσία του..

Official Black Belt Promotion Test

Monday, 03 September 2018 18:04
Στις 24-26 Αυγούστου 2018, διεξήχθη στην Αγριά του Βόλου, ένα 3μερο…

1st Essential Kyokushin kan Seminar

Thursday, 05 July 2018 17:52
Στις 20 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 19:30 μ.μ., θα ξεκινήσει το πρώτο…

Last Day Winter Camp International Kyokushin kan Greece

Tuesday, 06 March 2018 18:28
Sensei & Sempai Kyokushin kan Greece

Τιμητική Απονομή στον Υπεύθυνο του καταλύματος Μπάφι

Wednesday, 14 February 2018 16:30
Μια τιμητική απονομή, από τον Shihan Νικόλαο Παναγοηλιόπουλο...

Τιμητικές Απονομές σε Φίλους & Γονείς Winter Camp 2018

Tuesday, 13 February 2018 16:01
Με την ολοκλήρωση της κοπής της πίτας, ακολούθησαν και οι τιμητικές απονομές...

1st Group Προπόνηση Μπάφι-Σάββατο Απόγευμα

Monday, 05 February 2018 16:14
1st Group Έγχρωμων Ζωνών Σάββατο 20/01/2018Σε όλες τις προπονήσεις για να πετύχουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα...

Kyokushin kan Winter Camp 20/01/2018, Shihan & Sensei & Sempai

Friday, 02 February 2018 18:32
Ένα μέρος έναρξης βραδινής προπόνησης Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018.Ένα μεγάλο κομβικό σημείο ήταν...

Μπάφι-Πρωινή Προπόνηση 20/1/2018

Thursday, 01 February 2018 18:55
Shihan, Sensei & Sempai International Kyokushin kan GreeceΞεκίνησε η πρώτη προπόνηση, σε ένα καταπληκτικό μέρος της Πάρνηθας, με την θερμοκρασία να φτάνει κάτω από το…