Greek Greek

Latest Video
Who's Online

We have 7 guests and no members online

Facebook



Νίκος Παναγοηλιόπουλος

nikolaos.panagoiliopoulos
Greek Seminars

Day 3 Summer Camp 2020, Agria Volou

Thursday, 24 September 2020 16:34
Έφτασε και η ώρα για το τέλος των προπονήσεων του Summer Camp 2020 του International Kyokushin Kan Hellas – Greece στην Αγριά Βόλου...

Summer Camp Kyokushin Kan, Day 2 Training

Thursday, 10 September 2020 17:37
Συνεχίστηκε για 2η μέρα το Summer Camp τηρώντας αυστηρά..

Summer Camp Kyokushin Kan Agria Volou

Tuesday, 08 September 2020 16:45
Ξεκίνησε η 1η μέρα του Summer Camp στην πανέμορφη πόλη της Αγριάς Βόλου. Ο κύριος οικοδεσπότης ήταν ο Sensei...

Indoor Seminars Winter Camp Kyokushin Kan 2020

Wednesday, 15 April 2020 16:27
Στις 29 Φεβρουαρίου με 1 Μαρτίου, τελειώνοντας τις εξωτερικές προπονήσεις στην φύση, όταν μας...

Winter Camp Kyokushin Kan 2020, Part 2

Friday, 13 March 2020 18:18
Στις 29 Φεβρουαρίου με 1 Μαρτίου 2020, πραγματοποιήθηκε το ετήσιο Winter Camp της Οργάνωσης...

Winter Camp Kyokushin Kan 2020, Part 1

Wednesday, 11 March 2020 09:18
29 Φεβρουαρίου με 1 Μαρτίου 2020, πραγματοποιήθηκε το ετήσιο Winter Camp...

Sensei Konstantinos Panagoiliopoulos, Winter Camp 2020

Monday, 17 February 2020 17:17
Ο Sensei Κωνσταντίνος Παναγοηλιόπουλος, Branch Chief του International Kyokushin Kan, στις 15 Φεβρουαρίου επισκέφθηκε...

Winter Camp 2020 - International Kyokushin Kan Hellas-Greece

Monday, 27 January 2020 18:36
Στις 29 Φεβρουαρίου και 1 Μαρτίου του 2020, το International Kyokushin Kan Hellas - Greece Head Office, διοργανώνει το χειμερινό camp, στo...

Sensei Κωνσταντίνος Παναγοηλιόπουλος Kyokushin Seminars

Friday, 24 May 2019 16:14
Κατόπιν πρόσκλησης του sensei Γιαννάκη Νικόλαου ο οποίος είχε τη δυνατότητα να προσκαλέσει στην Ελλάδα...

Kancho Hatsuo Royama Seminars Hellas & Greece

Friday, 23 November 2018 18:44
Αγαπητοί Senesi & Dear Shihan, Sensei & Instructors Kyokushin kan, Τον Μάρτιο του 2019, θα μας τιμήσει με την παρουσία του..

Official Black Belt Promotion Test

Monday, 03 September 2018 18:04
Στις 24-26 Αυγούστου 2018, διεξήχθη στην Αγριά του Βόλου, ένα 3μερο…

1st Essential Kyokushin kan Seminar

Thursday, 05 July 2018 17:52
Στις 20 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 19:30 μ.μ., θα ξεκινήσει το πρώτο…