Greek Greek

Latest Video
Who's Online

We have 11 guests and no members online

Facebook



Νίκος Παναγοηλιόπουλος

nikolaos.panagoiliopoulos
NEWS

International Kyokushin Kan Hellas-Greece

Wednesday, 11 September 2019 16:48
 Renshi Shihan Νικόλαος Παναγοηλιόπουλος Black Belt 7th Dan Country Repre...

The Beginning of New Season

Wednesday, 04 September 2019 16:51
Ο Shihan Νικόλαος Παναγοηλιόπουλος και οι συνεργάτες του , εύχονται σε όλα τα μέλη του Kyokushin kan αθλητές...

Shihan's New Dojo Kyokushin kan

Friday, 26 July 2019 16:05
Ο Renshi Shihan Νικόλαος Παναγοηλιόπουλος ξεκινάει την κατασκευή ενός νέου Dojo...

Trikala New Dojo Kyokushin kan

Wednesday, 24 July 2019 18:12
Στην οικογένεια του International Kyokushin kan έρχεται να προστεθεί και άλλο ένα...

Kyokushin kan Dojo unter construction Thessaloniki

Wednesday, 17 July 2019 16:07
Ο sensei Ιωάννης Καρακασίδης Yondan Kyokushin kan φροντίζοντας ...

Leadership Hellas - Greece

Tuesday, 23 April 2019 16:36
Στις 23 Μαρτίου του 2019 πριν την έναρξη του σεμιναρίου και παρουσία όλων των αθλητών-συμμετεχόντων από όλη την Ελλάδα και την Ευρώπη ...

Kyokushin kan Ημιμαραθώνιος Βόλου

Monday, 22 April 2019 15:56
Ο sensei Καλαντζής Βασίλειος εκπρόσωπος του International Kyokushin kan στην Αγριά του Βόλου...

Sensei Kalantzis Vasilios Kyokushin kan Dojo Agrias Volou

Saturday, 22 December 2018 18:08
Με ιδιαίτερη συγκίνηση και μέσα σε ένα γιορτινό κλίμα…

Sensei Kalantzis Vasilios - International Kyokushin Kan Volos

Friday, 23 November 2018 17:41
Ο Sensei Καλαντζής Βασίλειος δραστηριοποιείται συνέχεια με στόχο να διδάξει…

New Dojo International Kyokushin kan, Athens

Wednesday, 12 September 2018 17:44
Προστέθηκε άλλo ένα ακόμα Dojo στην…

International Kyokushin kan Branch Chief Hellas-Cyprus, Shihan Nikolaos Panagoiliopoulos, Black Belt 7 dan

Friday, 01 June 2018 17:36
RENSHI SHIHAN: Παναγοηλιόπουλος Νικόλαος Εκπρόσωπος Kyokushin kan Ελλάδας & Κύπρου